Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie i sposobie ich modyfikacji można znaleźć tutaj.
kraków targi eco plProszę wpisać dane swej instytucji. Chcąc zaproponować wpis cudzej instytucji, proszę przejść do zaproponuj nowy wpis

*
*
*
*
*

Branża

Można wybrać 3 branże / podbranże. W razie potrzeby można zaproponować nowe branże i podbranże z poziomu strony głównej.

1. wybierz *

2. wybierz

3. wybierz

Prosimy wybrać adres www "stoiska" w ramach Wirtualnych Targów Ekologicznych, np. krakow.targi.eco.pl/nazwa lub np. krakow.targi.eco.pl/nazwa_ulica. Proszę wpisać tylko litery (za wyjątkiem polskich), dopuszczalny znak to _, proszę nie używać żadnych innych znaków. Tym adresem dana instytucja może się posługiwać także poza Targami (np. w przypadku braku własnej strony WWW). W razie potrzeby prosimy o kontakt ws. przydzielenia adresu e-mail).

Można wprowadzić linki. Dopuszczalne tagi HTML: <ul>, <li>, <ol>, <b>, <u>, <p>, <br>

Prosimy wypełnić zwłaszcza w przypadku firm komercyjnych, np. takich, które prócz produkcji urządzeń do ochrony środowiska prowadzą też inną działalność. W przypadku większości instytucji publicznych czy ekologicznych organizacji pozarządowych zwykle nie jest to konieczne, choć też mile widziane. Można wprowadzić linki. Dopuszczalne tagi HTML: <ul>, <li>, <ol>, <b>, <u>, <p>, <br>

Można wprowadzić linki. Dopuszczalne tagi HTML: <ul>, <li>, <ol>, <b>, <u>, <p>, <br>

Np. logo firmy, zdjęcie właściciela, produktu, siedziby.

Wpisz poprawnie litery odczytane z obrazka.
Podane wyżej informacje są zgodne z prawdą. W przypadku zaistnienia odpowiednich zmian zobowiązujemy się do aktualizacji lub usunięcia swych danych. Wyrażamy też zgodę na ich publikacje, przetwarzanie i obrót oraz na otrzymywanie na podany adres informacji o charakterze komercyjnym, nadanych przez właściciela Wirtualnych Targów Ekologicznych. Zobowiązujemy się do umieszczenia na swej stronie WWW baneru lub linku Wirtualnych Targów Ekologicznych.
* - pola obowiązkowe
webdesigner
linki   |   sponsorzy   |   partnerzy   |   kontakt